słuchacze i absolwenci o nas

“Kiedy dowiedziałam się, że Politechnika Śląska jako pierwsza otwarła nowy kierunek na studiach MBA – Przemysł 4.0, nie musiałam się długo zastanawiać. Wybrałam je ze względu na chęć poszerzenia swojej wiedzy, i to nie tylko takiej czysto akademickiej, ale przede wszystkim wymiany wspólnych doświadczeń.
Słuchacze reprezentują różne branże, stanowiska i pakiety umiejętności oraz doświadczeń, a to sprawia, że zajęcia są jeszcze ciekawsze. Dodatkowo wykładowcy, będący w dużej mierze praktykami i pasjonatami swoich dziedzin, potrafią tak pokierować dyskusjami, że wszyscy chętnie wymieniamy się swoimi poglądami, analizujemy problemy i burzliwie omawiamy zadane business case’y.
Na uwagę zasługuje również różnorodność przedmiotów i ich programów w ramach realizowanych kompetencji. Zajęcia z PR & Media czy Kreowania Własnego Wizerunku to naprawdę strzał w dziesiątkę. Zdobyte na nich umiejętności i wskazówki są nieocenione nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym.
Cieszę się, że wybrałam studia MBA na Politechnice Śląskiej. Mam pewność, że to wartościowa inwestycja w mój rozwój zawodowy, a także nieoceniona sieć kontaktów”

pozdrawiam,
Sonia Szyja
 
Wybrałem studia na politechnice Śląskiej, ponieważ wierze że pomogą mi one nabyć potrzebną wiedzę zarówno techniczną ekonomiczną jak i zwiększa poziom moich kompetencji miękkich. Mam nadzieję, że nabyte tutaj kontakty i umiejętności pomogą w dalszym rozwoju mojej kariery zawodowej” 
 
Pozdrawiam
Janusz Gorol