AKTUALNOŚCI

Ruszamy z inicjatywą Talent Hub!

Inicjatywa TalentHUB została zainicjowana w roku 2020 przez Szkołę Biznesu Politechniki Śląskiej (MCBI) przy współpracy z KSSE i firmą Rockwell Automation. 

Celem inicjatywy Talent HUB jest zacieśnianie współpracy uczelni z partnerami biznesowymi w celu kreowania korzyści dla młodzieży Politechniki Śląskiej. Talent HUB będzie wspierał rozwój studentów Politechniki Śląskiej poprzez organizowane u Partnerów wizyty studyjne, warsztaty podnoszące kwalifikacje, spotkania z ekspertami, prelekcje dedykowane studentom, praktyki, staże, doradztwo zawodowe, coaching i mentoring. 

Jesteś studentem/studentką Politechniki Śląskiej?

Zgłoś się do udziału w pierwszych działaniach:

6 czerwca (wtorek) – wizyta studyjna i warsztat w  Johnson Matthey 

godz. 10:00 – 15:00 

Adres: Gliwice, ul. Alberta Einsteina 6

W ramach spotkania odbędzie się Plan Tour po zakładzie i warsztat „Żeby wygrać, trzeba grać- kompetencje przyszłości na rynku pracy”.

7 czerwca (środa) – szkolenie/ warsztat w Drim Robotics 

godz. 10-14 (czas trwania: max 4 godziny)
Adres: Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 88
liczba osób: max 5
Temat: Jak dogadać się z cobotem?


W ramach spotkania przedstawiciele opowiedzą czym się zajmuje firma, jak wzrasta udział sprzedaży cobotów w polskich przedsiębiorstwach, uczestnicy będą mogli sami zaprogramować aplikację i zobaczyć na miejscu jej efekty, na spotkaniu będzie parwdopodobnie też przedstawiciel duńskiego producenta robotów Universal Robots

  • Nabór otwarty – zgłoś się do uczestnictwa w inicjatywie Talent HUB” na asdres: RJO13-SzB@polsl.pl

Dla uczestników upominki i certyfikaty uczestnictwa !