GALERIA

Rozwijamy inicjatywę TALENT HUB na PŚ. (18 kwietnia 2023.)

Inicjatywa #TalentHUB została zainicjowana w roku 2020 przez Szkołę Biznesu Politechniki Śląskiej (MCBI) przy współpracy z #KSSE i firmą Rockwell Automation

Działania, które podejmujemy dzisiaj to kolejny krok w kierunku rozwoju inicjatywy Talent HUB. Włączamy kolejnych partnerów, przedstawicieli przemysłu i rozszerzamy zakres działań skierowanych do studentów Politechniki Śląskiej.

Celem inicjatywy Talent HUB jest zacieśnianie współpracy uczelni z partnerami biznesowymi w celu kreowania korzyści dla młodzieży Politechniki Śląskiej. Talent HUB będzie wspierał rozwój studentów Politechniki Śląskiej poprzez organizowane u Partnerów wizyty studyjne, warsztaty podnoszące kwalifikacje, spotkania z ekspertami, prelekcje dedykowane studentom, praktyki, staże, doradztwo zawodowe, coaching i mentoring. 

Liderem Talent HUB jest Szkoła Biznesu Politechniki Śląskiej, koordynatorem wspierającym Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., a partnerami przemysłowymi firmy

Drim Robotics Sp. z o.o. 

Boryszew S.A. Oddział Maflow Group

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. 

PROPOINT S.A.

Rockwell Automation Sp. z o.o.

Seifert Polska, Seifert Automotive Polska Sp. z o.o.

ZF Automotive Systems Poland Sp. z o.o. Zakład Elektroniki i Centrum Inżynieryjne ZF Group

Inicjatywa jest otwarta dla kolejnych firm, które zapraszamy do współpracy, jednak przede wszystkim zależy nam na zainteresowaniu inicjatywą studentów Politechniki Śląskiej i zachęceniem młodych ludzi do poszerzania horyzontów poprzez korzystanie z ciekawych i rozwijających inicjatyw realizowanych w ramach Talent HUB.

4 odcinki serialu Szkoły Biznesu Politechniki Śląskiej „3 minuty z ludźmi sukcesu” – uczestnicy MBA profilu Przemysł 4.0. oraz Technologie Wodorowe i Transformacja Energetyczna, czyli ludzie sukcesu wyjaśniają czym jest sukces!

Odcinek #1

Odcinek #2

Odcinek #3

Odcinek #4

Inauguracja MBA 2023 profilu Przemysł 4.0. oraz Technologie Wodorowe i Transformacja Energetyczna

Zajęcia MBA Etykieta i kreowanie wizerunku dr Irena Kamińska-Radomska

Konferencja Dual