FAQ

Uruchamiamy kolejną grupę studiów MBA Transformacja Energetyczna i Cyfrowa, zajęcia ruszą 23 marca 2024 r., a rekrutacja zakończy się 29 lutego 2024 r. To połączenie zagadnień z 2 kluczowych transformacji: energetycznej i cyfrowej, czyli naszych 2 sztandarowych profili – Przemysł 4.0. oraz Technologie Wodorowe i Transformacja Energetyczna.

Obecnie trwają ostatnie semestry studiów w ramach 2 profili: Przemysł 4.0., Technologie Wodorowe i Transformacja Energetyczna. Grupy już są zamknięte i nie ma możliwości dołączenia do nich.
Spełniając wymogi akredytacji BGA/AMBA, do której uzyskania się przygotowujemy, wprowadziliśmy jednolite zasady naboru dla wszystkich kandydatów:
1. zdanie testu kompetencyjnego GMAT,
2. pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej,
3. spełnienie wymagań związanych z minimum 3-letnim stażem na stanowisku kierowniczym.
Więcej informacji o zasadach rekrutacji na  https://mcbi.pl/mba/rekrutacja
Pierwsze wyniki procesu pozyskiwania akredytacji BGA oczekiwane są w pierwszej połowie 2024 roku. 
Obecnie programy MBA są realizowane pod patronatem wybranych, wiodących uczelni zagranicznych i mają srebrną odznakę BGA.
Naszym wiodącym profilem studiów MBA jest Transformacja Energetyczna i Cyfrowa. Nie przewidujemy innych profili na ten moment. Cieszymy się, że połączyliśmy zagadnienia z 2 kluczowych transformacji: energetycznej i cyfrowej, czyli naszych 2 sztandarowych profili – Przemysł 4.0. oraz Technologie Wodorowe i Transformacja Energetyczna w jeden program – MBA jest Transformacja Energetyczna i Cyfrowa – zapraszamy do zapisów! Rekrutacja trwa do 29.02.2024.
Więcej informacji na ten temat na https://mcbi.pl/mba/