Z-ca Dyrektora ds. promocji i komunikacji – mgr Iwona Flanczewska-Rogalska
zespół
- Dyrektor – dr hab. Małgorzata Dobrowolska, prof. PŚ
- Z-ca Dyrektora ds. projektów badawczo-wdrożeniowych – dr inż. arch. Agnieszka Labus
- Z-ca Dyrektora ds. promocji i komunikacji – mgr Iwona Flanczewska-Rogalska
- Koordynator prac badawczych i publikacyjnych – mgr inż. Anna Pieloch
- Kierownik Pracowni badań i analiz zawodów przemysłowych okresu preindustrialnego – dr hab. inż. Małgorzata Labus, prof. PŚ
- Kierownik Pracowni Badań i Analiz Zawodów Przemysłowych Przyszłości – dr hab. inż. Jarosław Brodny, prof. PŚ
- Asystent ds. formalno-prawnych – dr Marzena Będkowska-Obłąk
- Koordynator ds. wynalazków i know how – dr inż Piotr Wodarski
- Prezes Koła Naukowego – Natalia Miler
- Koordynator administracyjny kół naukowych – mgr inż. Agnieszka Deja
- Ekspert ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym – mgr Adam Wawoczny
- Prezes koła naukowego Patent Inventors, Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego – Adam Marszowski
Ponad 20 lat dziennikarka TVP SA , związana z katowickim oddziałem firmy. Reporter, prezenter, wydawca programu informacyjnego Aktualności i Wiadomości I Programu TVP, publicysta.
W latach 2010-2016 kierownik sekcji audycji informacyjnych w TVP Katowice i autorka cotygodniowego, programu społeczno-politycznego Forum Regionu (nagroda specjalna Silesia Press 2014 r). Od 2015 r. wydawca ogólnopolskiego programu Głos Regionów w Telewizji Regionalnej. Autorka wielu cykli audycji z zakresu tematyki społecznej z obszaru rynku pracy, w tym dotyczących osób niepełnosprawnych (nagroda Głównego Inspektora Pracy, Nagroda BCC Ostre Pióro).
Autorka i prowadząca cykliczne programy poświęcone dziedzictwu przemysłowemu woj. śląskiego.
Wykładowca akademicki, do dziś związana z Uniwersytetem Śląskim i Politechniką Śląską. W przeszłości współpracowała z Wyższą Szkołą Biznesu i GWSH.
Trener medialny z zakresu wystąpień publicznych i współpracy z mediami. Konferansjer. Przez lata aktywnie włączała się w proces walki o podniesienie jakości życia osób z zaburzeniami słuchu poprzez współorganizację i prowadzenie Międzynarodowych Kongresów Integracyjnych na Rzecz Osób Niesłyszących i Słabosłyszących w Katowicach i Częstochowie w 2012 r oraz współorganizację i prowadzenie 4 konferencji merytorycznych w ramach systemowego projektu Kompetencje Nauczyciela Gwarancją Optymalnego Rozwoju Dziecka. Blisko współpracowała z katowicką Fundacją In Corpore.
Od 2016 związana zawodowo z Politechniką Śląską, w której rozwinęła uczelnianą telewizję internetową TV POLSL, a od stycznia 2018 roku szefuje Biuru Promocji. Członkini uczelnianej Rady ds. Promocji oraz Rady Programowej Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej.
